A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Úvodní stránka

Vítejte na stránkách našeho GeoTeamu. Pokud nevíte, co je to Geocaching a chcete vědět, čím se bavíme my a naši přátelé, tak se mrkněte do sekce „Geocaching„, popřípadě na stránky www.geocaching.com nebo www.geocaching.cz.

Další naší zálibou jsou vojenské pevnosti, a to jak opevnění z let 1935-1938 tak i opevnění starší. Hlavně se na těchto stránkách chceme věnovat olomoucké bastionové pevnosti a fortovému opevnění. Olomoucká pevnost totiž patří k unikátním vojenským objektům a to nejenom u nás. Nejbližší podobné pevnosti najdete v Josefově, Terezíně a v polském Krakově. Toto jsou ale bastionové pevnosti, fortový věnec kolem Olomouce je ale evropským unikátem. Je veliká škoda, že se o tomto opevnění příliš neví.

Další zajímavostí na našem webu je rubrika „99 míst která musíte vidět„. Postupně sem budeme psát články o místech, která doporučujeme navštívit. Nenajdete zde místa typu „pyramidy v Gize“ ale spíš zajímavá místa „u nás“ o kterých se občas ani moc neví.


Předpověď počasí


In-počasí

 


In-počasí