A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Hutov (GC190K7)

1.6.2008multicache

Toho dne se v blízké vesnici Křížov konal dětský den, kterého jsme se chtěli účastnit. Ale aby to nebylo tak jednotvárné tak jsme se spolu s teamem Mišnanů rozhodli zahájit den odlovem keše Hutov.

Vzhledem k tomu, že na stejném místě jsme už kdysi hledali multikeš Tomb Rider, tak jsme nepochybovali o tom, že se bude jednat o pohodový odlov. Mno, trochu se nám to vymklo z rukou, ale o tom až dále.

Zaparkovali jsme vozidla na výchozích souřadnicích a vyrazili na stage 1. Po chvíli jsme uviděli další přijíždějící auto, ale to už jsme měli první chránku nalezenou. Pak jsme se poprvé setkali s dalším geotýmem, který vyrazil na tuto keš.

Na místo kde měla být druhá stage jsme došli po chvilce. Naladěni rychlostí nálezu té první jsme začali pátrat. Zde ale došlo k „malým“ problémům. Signál si dělal co chtěl a honil nás plusminus 50 metrů. Rady přátel na telefonu taky moc nepomáhaly, protože už tu byli dávno a nepamatovali si přesné umístění. Nakonec jsem ji našel já. Po dvou hodinách hledání, nakopnut kolegou na telefonu, v místech kde jsme všichni hledali nejvíc. Jenom z druhé strany skalky. Druhý geotým mezitím hledání vzdal a vyrazil na další kešky.

Další cesta se ale proměnila v zelené peklo. Lán kopřiv, které převyšovaly některé naše potomky, byl neobejitelný. A další stage se nacházela přímo uprostřed. Asi už nikdy nedostanu revma. Nohy mě brněly ještě další týden.

Souřadnice dalšího zastavení byly získány a my se vydali k nim. Po cestě jsme ale narazili na docela podezřelý objekt a při jeho letmém prozkoumání jsme našli i finálovku.

Cesta zpět k autům nebyla o nic lepší. V ohradě byli býci, kteří nás vesele pozorovali, a tak jsme museli zase kopřivama.

Ale máme JI!! A přežili jsme!! A tak jsme směle mohli vyrazit na dětský den. Nebo spíš dětský skorovečer.

Fotogalerie:

Comments are closed.